Chelsea dhe Manchester City në garë për Grealishin

18.07.2021 09:54

Chelsea dhe Manchester City në garë për Grealishin

Jack Grealish do të largohet nga Aston Villa këtë afat kalimtar.

Mediat angleze kanë bërë të ditur se mesfushori dëshiron një aventurë të re.

Interesim për kapitenin e Aston Villas kanë shprehur Chelsea dhe Manchester City.

Por lojtari thuhet se preferon një transferimin te kampioni anglez Manchester City.

“Qytetarët” janë të gatshëm të nisin negociatat me Aston Villan për transferimin e 25-vjeçarit.

x