Çiljeta shfaqet provokuese duke zbuluar gjoksin (VIDEO)

22.09.2020 21:56

Çiljeta shfaqet provokuese duke zbuluar gjoksin (VIDEO)

Çiljeta Xhilaga është shfaqur sërish provokuese.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Çiljeta Xhilaga kohët e fundit ka qenë aktive në rrjete sociale mirëpo fotot që i ka postuar kanë qenë ndryshe nga ato që dikur i shihnim tek ajo.

Çiljeta zakonisht shfaqej provokuese dhe e tillë shihet në foton e fundit të postuar në Instagram.

Këngëtarja e ka publikuar një imazh të ri në këtë rrjet social dhe në të duket elegante dhe shumë joshëse.

Çiljeta në pah kishte vënë gjoksin.

x