Claudia Romani, tifozja më “e zjarrtë” e Italisë (FOTO)

21.06.2021 18:56

Claudia Romani, tifozja më “e zjarrtë” e Italisë (FOTO)

Në Kampionatin Evropian, Italia ka një mbështetëse më shumë. Emri i saj është Claudia Romani, një modele e lindur në Aquila më 14 Prill 1982.  Që nga viti 2010, ajo jeton në Miami, ku edhe ka fituar disa çmime për dy revistat e njohura GQ dhe Maxim.

Bukuroshja italo-amerikane gjatë këtyre ditëve ka qenë shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku ndan edhe foto pikante me bikini. Mes tyre ka edhe me fanellën e Italisë, duke treguar mbështetjen që ka për “Axurrët”.

x