Cristiano Ronaldo kalon pasditen pranë më të dashurve të tij

25.02.2021 18:52

Cristiano Ronaldo kalon pasditen pranë më të dashurve të tij

Ronaldo dhe Georgina u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez këtë pasdite e kaluan së bashku.

 
Çifti publikuan fotografi, ku shfaqen duke shijuar motin e mirë në ambient të hapur, teksa po shoqëroheshin edhe nga fëmijët e tyre.

“Pasdite e bukur pas një dite të vështirë

x