Dalin pamje, Afrim Muqiçi dhe Xeni e kallin atmosferën në dasmën e djalit të tij

15.08.2021 14:25

Dalin pamje, Afrim Muqiçi dhe Xeni e kallin atmosferën në dasmën e djalit të tij

Këngëtari i njohur, Afrim Muqiqi mbrëmë martoi djalin e tij, Albanin.

Bashkë me Shkëlzen Jetishin ai u kujdes që atmosfera të jetë në maksimum për dasmën e djalit të tij.

Mysafirë të shumtë po argëtohen si mos më mirë me këngët që Afrimi dhe Xeni po këndojnë.

Pamje nga atmosfera janë publikuar në rrjetet sociale.

x