Dhurata Dora poston imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

23.07.2021 11:44

Dhurata Dora poston imazhe nga prapaskenat e klipit të ri

Dhurata është shfaq unike.

Këngëtarja kosovare ka postuar imazhe të reja në të cilat është shfaq me stil të veçantë.

Fotot e publikuara këngëtarja i ka nxjerrë nga prapaskena e klipit të ri që lansoi mbrëmë bashkë me Noizyn.

Veshur me jumpsuit bardh e zi nga marka e njohur “Chanel”, Dhurata tërhoqi vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj.

 

Ndryshe, “Mi amor” është kënga e fundit që lansoi në bashkëpunimi me Noizyn.

x