Donaldi mesazh në xham: Më nxirrni që këtu

05.12.2021 13:36

Donaldi mesazh në xham: Më nxirrni që këtu

Që prej spektaklit të së premtes, aktori Donald Veshaj duket se nuk ndihet mirë pasi nuk e di çfarë ndodh jashtë.

Ndonëse ka deklaruar se është i qartë për situatën me Borën dhe e pëlqen shumë Beatrixën, mbrëmjen e kaluar ka lënë një mesazh në xham. “Më nxirrni që këtu”,-shkroi ai mbi xham, teksa Beatrix qëndronte pranë tij.

Mbetet e paqartë se çfarë ndjente Donaldi në ato momente dhe çfarë mendon për qëndrimin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ku nuk kanë munguar rastet kur është zgjedhur i preferuari i publikut.

x