“Drita e syve të mi sa shpejt po rritesh”, Jonida Vokshi i bën dedikimin e ëmbël Emit për 8-mujorin e lindjes

19.02.2021 12:17

“Drita e syve të mi sa shpejt po rritesh”, Jonida Vokshi i bën dedikimin e ëmbël Emit për 8-mujorin e lindjes

Moderatorja e njohur i ka dedikuar një postim të ëmbël vajzës me rastin e 8-mujorit të lindjes.

Vogëlushja e moderatores së njohur Jonida Vokshi dhe Besnik Krrapi, sapo mbushi 8 muaj që ka ardhur në jetë.

Jonida ka zgjedhur të shprehë gëzimin e saj me fjalë të ëmbla, dedikuar Emit, “Drita e syve të mi sa shpejt po rritesh”.

Jonida Vokshi zbuloi për fansat në në Instastory, duke e shoqëruar me foton e tortës.

Kujtojmë se më 18 qershor të vitit që lamë pas, çifti Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë.

Çifti i vendosën princeshës emrin Emi dhe përgjatë kësaj kohe kanë shpërndarë foto të shumta kushtuar vogëlushes.

x