Dua Lipa duket tërheqëse me mini-fund në mbrëmje me Donatella Versacen

16.10.2021 08:55

Dua Lipa duket tërheqëse me mini-fund në mbrëmje me Donatella Versacen

Dua Lipa, Iris Law dhe Donatella Versace i magjepsën të gjithë me dukjen në festën e “Frieze” dhe “Versace” në Londër të premten.

Këngëtarja, 25 vjeçe, e cila sapo ka kryesuar listat me këngën e saj të vetme “Cold Heart” (një bashkëpunim me PNAU dhe Elton John) shfaqi këmbët e saj të tonifikuara në një mini fund ngjyrë vjollce me shkëlqim dhe taka jeshile të materialit saten.

Bukuroshja e shoqëroi fundin me një bluzë të ndritshme jeshile dhe një zinxhir të trashë prej ari.

Flokët e saj të zeza ishin rregulluar në stilin bisht.

Iris, 21 vjeç, u shfaq me dekoltenë e saj të hapur, pasi kishte veshur një palë reçipeta të zeza, blu dhe rozë, të shoqëruara me një fund.

Milionerja Donatella Versace, 66 vjeçe, dukej sfiduese e moshës e veshur me një fustan të argjendtë, të shoqëruar me grim dramatik të syve, teksa iu bashkua Duas për një bisedë në darkë.

Të famshmit si Liam Payne dhe Maya Henry ishin gjithashtu të pranishëm në ngjarje.

të fundit

Kurti takohet me Varhelyi, ia përsërit çështjen e liberalizimit të vizave Alban Hyseni firmos dorëheqjen nga pozita e deputetit Kurti arrin në Bruksel, pritet nga Borrell Ekspertët paralajmërojnë: Mos e injoroni, gripi këtë sezon do të jetë shumë i ashpërPrindërit duhet të jenë shumë të kujdesshëm me gripin këtë vit, sepse është shumë më i ashpër se vitet paraprake. Gjatë dimrit të kaluar, maskat, distancimi, shkollat ​​e mbyllura dhe bllokimet e pjesshme në muajt e ftohtë, kishin parandaluar në mënyrë efektive qarkullimin e viruseve të gripit, shrkuan Për Nënat. Por këtë vit kushtet janë të ndryshme dhe gripi mund të godasë sërish. Dhe mund ta bëjë në mënyrë më agresive se zakonisht, transmeton lajmi.net. Mund të përhapet lehtësisht Vitin e kaluar, sipas virologut Fabrizio Pregliasco, drejtor shëndetësor i Institutit Ortopedik Galeazzi në Milano, ndërhyrjet për të kufizuar përhapjen e Covidit e kishin mbajtur gripin shumë larg. Tani, megjithatë, ai mund të përhapet shumë më lehtë. Vaksina është e vetmja armë për të mbrojtur veten. Ndikimi që po vjen tek ne ka prekur tashmë hemisferën jugore, Australinë, Zelandën e Re, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Fëmijët janë më të ekspozuar Analiza që kanë bërë studiuesit mbi epideminë sezonale ndihmon për të kuptuar alarmin për rastet e bronkiolitit (në Itali, por veçanërisht në Francë ku i ftohti ishte i pari) te fëmijët nën dy vjeç. Një infeksion viral që shfaqet te fëmijët me ftohje, temperaturë, kollë, fishkëllimë dhe vështirësi në frymëmarrje. Këshilli Shkencor Francez e shpjegoi fenomenin me një deficit të konsiderueshëm të imunitetit kolektiv për fëmijët e lindur pas marsit 2020, të cilët shkojnë në çerdhe, dalin rregullisht, por që nuk mbrohen më nga një distancim korrekt ose mbi të gjitha nga një vaksinë kundër Covid. Simptomat janë gjithmonë të njëjta: infeksione të rrugëve të frymëmarrjes, me kollë dhe dhimbje të fytit, temperaturë të lartë, dhimbje koke dhe dhimbje ky& Ahmeti ia bënë dhuratë Ramës një tastierë 30 ditë paraburgim gjilanasve të cilëve iu gjetë drogë e llojit heroinë gjatë bastisjes në banesë Rama: Prishtina do të jetë vend plot gjallëri e mundësi për të rinjtë, do bashkëpunojë me të gjithë pa dallim 40 pacientë të shtrirë në QKUK dhe spitale për shkak të Covid-19 Champions League vjen sonte me tetë ndeshje – vëmendja te Milan-Liverpool e Real Madrid-Inter Arben Vitia mungon në mbledhjen inauguruese të Përparim Ramës si kryetar i Prishtinës

x