Dua vazhdon me poza të ëmbla nga pushimet në Shqipëri

05.08.2021 16:23

Dua vazhdon me poza të ëmbla nga pushimet në Shqipëri

Dua po shijon pushimet në Shqipëri

 
Dua Lipa, këngëtarja kosovare me famë të gjerë ndërkombëtare po korr suksese të njëpasnjëshme.

Ajo së fundi po viziton Shqipërinë teksa erdhi për të qenë e pranishme dhe për të parë punimet në çerdhen e cila është në ndërtim e sipër në Tiranë, mbështetur nga fondacioni i këngëtares në Kosovë, ‘Sunny Hill Foundation’.

Përkrah punëve bamirëse ajo po shfrytëzon edhe pushimin e saj në Shqipëri për t`u argëtuar me familjarët dhe të dashurin e saj Anwar Hadid i cili është vëllau i dy supermodeleve Gigi Hadid dhe Bella Hadid.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

x