Dy javë pas ndarjes nga jeta e nënës, Roberti i bën dedikimin më emocionues asaj

23.01.2021 21:42

Dy javë pas ndarjes nga jeta e nënës, Roberti i bën dedikimin më emocionues asaj

Robert Berisha i ka dedikuar nënës së ndjerë një postim.

Dy javë më parë Robert dhe Patris Berisha humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën.

Ditën e sotme ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të së ëmës ku shihet se mban në krah Renee, vajzën e tij.

“Dy javë pa ty mamushi jem”, ka shkruar ai duke i shtuar emoji të zemrave të thyera.

x