E moshuara pëson ‘lëndime të rënda në këmbë’ pasi një BMW përfundon në dhomën e shtëpisë së saj në Angli

28.11.2021 20:17

E moshuara pëson ‘lëndime të rënda në këmbë’ pasi një BMW përfundon në dhomën e shtëpisë së saj në Angli

Një grua 92-vjeçare është dërguar me urgjencë në spital me lëndime të rënda pasi një makinë u përplas në anën e shtëpisë së saj në Bolton.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, imazhet nga vendi i ngjarjes në Westhoughton tregojnë një BMW të zezë në shtëpinë e pensionistes pasi u përplas me parmakët jashtë pronës në orët e para të mëngjesit të së dielës, përpara se të thyente dritaren e saj të përparme.

Policia e Mançesterit konfirmoi se ajo ishte brenda në atë kohë dhe pësoi ‘lëndime të rënda në këmbë’.

x