Edhe bashkëshortja e Gold AG ekspozon linjat nga palestra

16.07.2021 23:09

Edhe bashkëshortja e Gold AG ekspozon linjat nga palestra

Ermira Shkodra është aktive me postime në rrjete sociale.

 
Bashkëshortja e reperit, Arian Agushi ndan postime të shumta nga përditshmëria e saj në rrjete sociale.

Krahas imazheve të djalit, Guerilit dhe ato me Goldin ajo së fundmi ka postuar një fotografi të saj.

E veshur me veshje sportive nga palestra, Ermira si rrallëherë ka venë në dukje fizikun e saj perfekt.

x