Elita dhe Gjiko nisin pushimet, shijojnë momente romantike së bashku

14.09.2021 17:06

Elita dhe Gjiko nisin pushimet, shijojnë momente romantike së bashku

Elita Rudi dhe Gjiko kanë filluar pushimet familjare dhe si destinacion kanë zgjedhur Turqinë.

Moderatorja dhe reperi i njohur, në këto pushime po shoqërohen nga fëmijët e tyre dhe çifti i njohur Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana.

Ata janë miq prej vitesh dhe këtë herë kanë vendosur që pushimet t’i kalojnë së bashku, ndërsa kanë publikuar imazhe dhe video të ndryshme në llogaritë përkatëse në rrjetet sociale.

Në disa fotografi që ka sjellë Elita, ajo shihet e veshur në bikini teksa qëndron e ulur në prehrin e bashkëshortit të saj, Gjiko.

Në fotot e tjera, Elita u kujdes që të theksonte format e turpit të cilat ka arritur t’i rikthej menjëherë pas lindjes.

Kujtojmë që Elita nuk është rikthyer më në ekranet televizive që nga koha kur u bë nënë për herë të parë, ndërsa u bë përsëri nënë në mars të këtij viti.

Në anën tjetër, Gjiko edhe këtë sezon verore ishte i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. 

x