Elvana Gjata shpërndau fotografinë plot stil në rrjete sociale

26.06.2021 21:49

Elvana Gjata shpërndau fotografinë plot stil në rrjete sociale

Elvana Gjata erdhi joshëse në imazhin e ri.

 
Elvana Gjata nuk është shumë aktive me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë mjaft elegant. Veshjen e kishte kombinuar me vathë floriri nga marka e njohur Gucci dhe me syze dielli.

x