Emina feston ditëlindjen e 36-të në vendin e saj të preferuar

12.09.2020 15:55

Emina feston ditëlindjen e 36-të në vendin e saj të preferuar

Emina sot feston ditëlindjen.

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj sot mbush plot 36 vjet jetë dhe feston në vendin e veçantë për të.

Ajo kësaj radhe po feston bashkë me më të dashurit e saj në Tuz, aty ku e ka nisur ëndrrën e saj për një jetë më ndryshe.

Emina shprehet e lumtur për jetën që bën tani, bashkë me partnerin Sam Nazarian dhe dy vajzat.

“Kjo është 36-ta
Të mendoja se 18 vjet më parë në këtë të njëjtën ditë të isha ulur në të njëjtin vend duke u përgatitur të dilja nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë dhe duke ndjekur një ëndërr që me shumë punë të vështirë dhe pak fat u kthye në një udhëtim dhe karrierë të pabesueshme. Të takoj  shpirtin tim binjak dhe të lind dy vajza të bukura në këtë botë.
Tani unë jam në të njëjtin vend me vajzat e mia të vogla përreth meje dhe kaq shumë kujtime të mahnitshme dhe kaq shumë mësime të pabesueshme të jetës.
Jeta është me të vërtetë e bukur me gjithçka që ofron, e mirë dhe e keqe. Varet nga ne se si i kthejmë ato momente dhe si vazhdojmë të jetojmë”, ka shkruar ajo.

x