Enca filmon gjoksin gjigant nga afër në bikinit blu

25.10.2021 15:29

Enca filmon gjoksin gjigant nga afër në bikinit blu

Këngëtarja ka pozuar në bikini duke theksuar linjat e bujshme trupore.

Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në Instagram, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon pamje provokuese dhe në këtë të fundit shihet me bikine ngjyrë blu.

x