Enca veshet si nënadimresh në fotosesionin e saj për festat e fundvitit

22.12.2021 19:41

Enca veshet si nënadimresh në fotosesionin e saj për festat e fundvitit

Enca është këngëtarja që bën ‘boom’ sa herë që publikon imazhe.

 
Këngëtarja shqiptare nuk ia përton asnjëherë të provokojë ndjekësit e saj.

Ajo sot gjatë ditës ka publikuar një fotosesion për fund të vitit.

Këngëtarja shihet shumë provokuese teksa pozon afër një bredhi me një fustanë të shkurtër dhe  çorapa të gjata.

Enca merr vëmendje me imazhet e saj gjithmonë madje ajo provokon shpesh edhe me format e saj trupore të bollshme.

x