Fero sfidon publikisht artistet e PINT (VIDEO)

14.08.2020 15:44

Fero sfidon publikisht artistet e PINT (VIDEO)

Fero është njëri ndër rep-artistët më të përfolur në vend.

Së fundi Fero ka ftuar reperët më eminent të qytetit të Gjilanit për një bashkpunim, shkruan Portali.info.

Njëri nga ata reper ishte dhe rep-artisti Blleki i cili është pjesë e Label-it PINT.
Blleki refuzoi ftesën e Feros për bashkpunim e mesa duke kjo e ka prekur reperin nga Gjilani Fero.

Fero së fundi përmes disa videove të postuara në rrjetin social instagram i ka sfiduar publikisht reperët e PINT si Mc Kresha, Lyrical Son, Bimbimma i cili nuk është pjesë e PINT, Ergenin nga grupi NR duke thënë se Fero është më i miri dhe nuk duhet ti "filozofoni për hiphop".

Se si do të përgjigjen reperët mbetet të shihet në vazhdim./PORTALI.info/

x