Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid

21.10.2020 20:33

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid

Bayern Munich sonte nis rrugëtimin për mbrojtjen e titullit evropian.

‘Bavarezët’ në shtëpi presin Atletico Madridin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e parë të grupit A.

Ndeshja mes Bayern Munich dhe Atletico Madrid fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Atletico Madrid.

x