Genta Ismajli tregon për herë të parë portretin e binjakëve në një set të ri fotografik

22.02.2022 21:24

Genta Ismajli tregon për herë të parë portretin e binjakëve në një set të ri fotografik

Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, është bërë nënë për herë të parë rreth një muaj më parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni Huseyin Usta, kanë mirëpritur binjakët që i kanë pagëzuar me emrat, Ivy Blue dhe Icon.

Artistja e njohur tani ka zbuluar për herë të parë portretin e binjakëve të tyre në një fotosesion të ri.

Bukuroshja shqiptare shfaqet e mrekullueshme në setin fotografik, ndërsa mban në duar binjakët.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

“22.02.2022. Këta janë fëmijët tanë, më perfekt se sa kishim imagjinuar. Ivy Icon”, ka shkruar ajo.

Genta përndryshe prej vitesh është zhvendosur mes Zvicrës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve të bashkëshortit të saj.

E njëjta këtë periudhë ka qenë më larg mediave e po ashtu edhe projekteve muzikore. 

x