Genta publikon imazhe nga ceremonia e zbulimit të binjakëve të saj

06.12.2021 21:22

Genta publikon imazhe nga ceremonia e zbulimit të binjakëve të saj

Genta Ismajli kohë më parë zbuloi shtatëzanin e saj të parë.

Ajo është në lidhje me biznesmenin turk Usta.

Genta ditë më parë ka organizuar një festë për të zbuluar gjininë e binjakëve të saj. Ajo pritet të bëhet nënë e një djali dhe një vajze.

Së fundi ajo ka publikuar edhe pamje nga ceremonia.

Genta i është përkushtuar së fundi lidhjes me turkun dhe është distancuar pak nga muzika.

Këngëtarja e njohur po shijon ditët e fundit të shtatëzanisë dhe pritet të bëhet nënë për herë të parë.

x