Goditet me thikë një person në Prishtinë

12.09.2020 11:22

Goditet me thikë një person në Prishtinë

Një person është sulmuar me armë të ftohtë (thikë), nga një person tjetër.


Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:00, në Prishtinë.

Siç thuhet në raport, viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar.


“Ankuesi mashkull kosovar raporton se është sulmuar fizikisht me armë të ftohtë (thikë) nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar. Nuk raportohet për të arrestuar”, thuhet në raport.

x