Gold AG paralajmëron projekte të reja (FOTO)

07.09.2020 10:23

Gold AG paralajmëron projekte të reja (FOTO)

Artisti i njohur Arian Agushi apo siç njihet nga publiku si Gold AG është njëri ndër nga artistët më aktiv në skenën muzikore aktualisht.

Së fundi Goldi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram duke thënë se shumë gjëra t’bukura do të vinë së shpejti, shkruan Portali.info.

"Së shpejti shumë gjëra t’bukura" shkruhet në postimin e artistit në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ky postim arriti të grumbulloj mbi 17 mijë pëlqime dhe shumë komente pozitive nga ndjekësit e artistit.

Ndryshe projekti i fundit i Gold AG është kënga "Prishtina" në bashkpunim me këngëtarën Albina Kelmendi këngë kjo e cila ka arritur të grumbulloj mbi 4 milion shikime në platformën Youtube për brenda 2 muajsh. /PORTALI.info/

x