Gold AG po bëhet baba, ky detaj ‘zbulon’ sekretin?

05.09.2020 18:32

Gold AG po bëhet baba, ky detaj ‘zbulon’ sekretin?

Duket se një koment zbuloi rastësisht shtatzëninë e gruas së Gold AG.

Një prej çifteve më të komentuara aktualisht në estradë janë Gold AG dhe Ermira Shkodra.

Duket se listës së çifteve që po presin të bëhen prindër së shpejti po i shtohen edhe Goldi dhe Ermira, ani pse një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar nga ata të dy.

Dyshja kanë filluar pushimet në bregdetin turk, ndërsa nuk i kanë kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Në një prej atyre fotografive, bashkëshortja e Goldit mori një koment që bëri të shtohen dyshimet për shtatzëninë.

“Një nënë e ardhshme mahnitëse”, ishte komenti që la të kuptohet se Ermira ështështatzënë, megjithatë e vërteta pritet të konfirmohet nga vet Goldi dhe partnerja e tij. 

x