Gruaja me gojën më të madhe në botë tregon direkt se çfarë mund të mbajë brenda

12.08.2021 10:30

Gruaja me gojën më të madhe në botë tregon direkt se çfarë mund të mbajë brenda

Samantha Ramsdell, 31-vjeçarja nga SHBA-ja është mbajtëse krenare e një Rekordi Botëror Guinness për gojën më të madhe në botë.

Rreth 14 centimetra e gjerë dhe 15 centimetra e gjatë, ajo së pari u bë virale në TikTok për nofullën e saj masive.

Gjatë një paraqitjeje të fundit në This Morning pas rekordit të saj të ri, Ramsdell tregoi se sa goja saj mund të mbajë, me Eammon Holmes që i kërkoi asaj të ilustronte sa ‘voluminoze’ është, .

Më poshtë gjeni videon e plotë të Samantha-s në paraqitjen e saj televizive.

x