I befasoi të gjithë me veshjen, por idenë e Kim Kardashian e paska pasur Tayna para 3 vitesh

17.09.2021 10:51

I befasoi të gjithë me veshjen, por idenë e Kim Kardashian e paska pasur Tayna para 3 vitesh

Kim Kardashian i befasoi të gjithë me veshjen e saj në eventim më të madh të modës në “ Met Gala”.

Kim u shfaq e maskuar nga koka tek këmbët derisa kjo paraqitje e bëri personazhin më të komentuar në mediat rozë.

Por këtë ide si të Kim e paska pasur edhe rep artistja kosovare Tayna para tri vitesh.

“3 vite më parë dhe tani them “Çfarë kam menduar”, ka shkruar Tayna krahë fotos ku shfaqet e maskuar dhe i ka bërë tag Kim Kardashian për të treguar se mbase u kopjua nga ajo.


Cilës mendoni se i shkon më shumë ky stil?

Kujtojmë se pasi Kim u shfaq e maskuar nga koka tek këmbët kritikat nuk patën të mbaruar për të.

x