Irina Shayk merr vëmendje me foton që postoi nga prapaskenat e sfilatës

02.10.2020 10:50

Irina Shayk merr vëmendje me foton që postoi nga prapaskenat e sfilatës

Irina duket provokuese e veshur në të brendshme rozë.

 
Irina Shayk është një ndër emrat më të komentuar të fushës së modës, e cila njihet për linjat perfekte trupore, shkruan lajmi.net.

Ajo u fotografua e veshur me të brendshme rozë, me çorape të gjata dhe flokët i kishte lidhur gërsheta.

Këtë imazh, bukuroshja e realizoi gjatë prapaskenave të sfilatës së “Savage X Fenty”, të realizuar nga Rihanna.

Irina është modelja që ka shkelur në pasarelat më të njohura nga e gjithë bota dhe është imazh i brendeve të njohura. 

x