Irina Shayk ndez rrjetin, pozon n*do për revistën e njohur

20.10.2020 21:10

Irina Shayk ndez rrjetin, pozon n*do për revistën e njohur

Modelja e njohur, Irina Shayk ka marrë vëmendjen e botës me daljen e saj të fundit për “Vogue Czechoslovakia”.

Në një postim në Instagram, Irina ka treguar se ka pozuar topless për kopertinën e revistës.

Modelja pozoi në kopshtin e gjelbërt të Donatella Versace-s, ku ka shkëlqyer me hiret dhe format e saj.

34 vjeçarja u kujdes t’i mbulonte pjesët intime, për të mbajtur gjallë kuriozitetin e lexuesëve të revistës.

Modelja ka qenë qendra e vëmendjes së mediave, pasi i dha fund marrëdhënies së saj 4-vjeçare me Bradley Cooper.

x