JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

05.03.2021 21:35

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

JLo shkëlqen me paraqitjen e radhës.

 
Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz.

Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezanton koleksionin e ri.

Ajo bashkëpunoi me këtë brend, për të sjellë koleksionin e sandaleve, ndërsa gjithë vëmendjen e mori paraqitja e saj.

 
Jennifer u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të zezë, në të cilin ekspozoi këmbët seksi.

“”Është zyrtarisht sezona e sandaleve dhe koleksioni i ri i pranverës  #JLOJenniferLopez ka arritur në @DSW“, ka shkruar ajo.

JLo është ndër emrat e njohur të shoubizit, që përkundër moshës vazhdon të qëndrojë në top-formë.

x