JLo nis palestrën pas rikthimit nga pushimet me Ben Affleck (FOTO)

24.05.2021 16:17

JLo nis palestrën pas rikthimit nga pushimet me Ben Affleck (FOTO)

Ajo është kthyer përsëri në qytet pasi kaloi disa kohë pushimi me ish-partnerin e saj, Ben Affleck.

Dhe, Jennifer Lopez ekspozoi  barkun e saj ndërsa po drejtohej në palestër në Miami, Florida, gjatë fundjavës.

Aktorja, 51-vjeçare dukej e gatshme për një seancë stërvitje pas një udhëtimi në LA për të kaluar më shumë kohë me Ben Affleck, gati një muaj pas ndarjes nga Alex Rodriguez.

JLo u drejtua për në qendrën e fitnesit e veshur me reçipeta të ngushtë sportive të kuqe me një palë dollakë që përputheshin me një model trëndafili.

Ajo u ngjit në një palë atlete bardh e zi dhe mbajti rrokullisjen e saj me diamant i rremë. Flokët me ngjyrë karamel të Jennifer u lidhën prapa kokës që i kornizonin fytyrën dhe ajo tundi vathët prej argjendi me syze dielli.

Jennifer dhe Alex, konfirmuan fundin e marrëdhënies së tyre muajin e kaluar pasi ishin lidhur për katër vjet dhe ishin fejuar për dy vjet.

Të enjten, një burim i tha PEOPLE se Jennifer ishte kthyer në LA për të kaluar më shumë kohë me Ben, 48 vjeç, duke u ribashkuar edhe një herë në fillim të kësaj jave.

“Jennifer ishte vetëm në Los Angeles për disa ditë,”i tha një burim botimit. “Ajo kaloi kohë me Benin. Ata kanë mbajtur lidhje çdo ditë që nga udhëtimi i tyre në Montana”.

Burimi vazhdoi të pretendonte se dyshja po lundronin në një marrëdhënie në distancë, duke thënë: “‘Është një situatë e ndërlikuar pasi ata jetojnë kaq larg njëri-tjetrit, por të dy duken të përkushtuar për t’i bërë gjërat të funksionojnë”.

x