Justin ndan momente romantike me Haileyn

01.09.2020 09:43

Justin ndan momente romantike me Haileyn

Justin Bieber tregon sërish publiksht se është shumë i dashuruar në bashkëshorten.


 
Justin Bieber ka ndarë me ndjekësit fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet pranë Hailey Bieber, shkruan lajmi.net.

Në këto imazhe, këngëtari shihet duke i dhuruar puthje pasionante gruas, ndërsa në mbishkrimin e njërës foto shkruan “Dashuri”.

Ai po ashtu publikoi edhe të tjera fotografi, me të cilat tregoi se provoi një aventurë ndryshe dje bashkë me partneren.

Çifti ishin veshur me veshje sportive dhe dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, si zakonisht.

x