Juventus zhbllokon finalen ndaj Atalantës, super gol i Kulusevskit (VIDEO)

19.05.2021 22:01

Juventus zhbllokon finalen ndaj Atalantës, super gol i Kulusevskit (VIDEO)

Juventus ka kaluar në avantazh në finalen e Kupës së Italisë që po luhet kundër Atalantës. Në minutën e 31-të, pas një aksioni të gjatë dhe një rrëmuje në zonën e bergamaskëve, Kulusevski lëshon një të majtë magjike që përfundon në cepin e portës, atje ku Gollini nuk ka asnjë mundësi reagimi.

x