“Kam frikë të flas”, Atdheu sqaron njëherë e mirë raportin me Bora Zemanin

20.10.2021 16:58

“Kam frikë të flas”, Atdheu sqaron njëherë e mirë raportin me Bora Zemanin

Ditët e fundit, është përfolur kudo në mediat rozë për një lidhje të mundshme të moderatores Bora Zemani me Atdhe Xharavinën, ish-konkurrentin e “Për’puthen”, programin që vetë Bora drejton. Edhe pse të dy vazhdimisht mohojnë që mes tyre ka diçka, nuk i shpëtojnë asnjëherë vëmendjes së mediave.

 
I ftuar në mbrëmjen e djeshme në “Natën me Aulonën”, Atdheu është pyetur sërish lidhur me këtë temë, mirëpo si rrallëherë, ai ka dhënë një përgjigje të papritur.

“Kam frikë edhe të flas, se unë flas gjë tjetër, portalet shkruajnë gjë tjetër”, tha Atdheu, ndërkohë që shfaqeshin foto të tij me moderatoren.

Ai tha se nuk ka frikë nga dikush apo diçka, veçse nuk dëshiron që kjo histori të përfliet më.

“Jam lodhur shumë, pasi edhe Borës i ka nxjeërrë probleme kjo puna me mua. Në fillim e kam marrë me shaka e sportivitet por vazhduan shumë”, tha ish-konkurrenti, referuar lajmeve dhe thashethemeve për ta.

Gjithashtu, gjatë intervistës, ai zbuloi se nga vajzat e sezonit të tretë, i pëlqejnë të gjitha, por të parën në takim do të ftonte Adën, nëse do të ishte në program, dhe shtoi se nuk njeh asnjë nga to nga jashtë, ndërsa nga djemtë njeh Argjendin. Ai tha se i jep sugjerime që të mos bëjnë gabimet që ka bërë edhe ai, pasi siç tha, në pjesëmarrjen e tij, kishte quajtur disa prej djemve “vëllezër” e kjo e kishte penguar më pas në program, që dukej edhe si “kunjë” drejtuar Andit.

 

të fundit

Kurti takohet me Varhelyi, ia përsërit çështjen e liberalizimit të vizave Alban Hyseni firmos dorëheqjen nga pozita e deputetit Kurti arrin në Bruksel, pritet nga Borrell Ekspertët paralajmërojnë: Mos e injoroni, gripi këtë sezon do të jetë shumë i ashpërPrindërit duhet të jenë shumë të kujdesshëm me gripin këtë vit, sepse është shumë më i ashpër se vitet paraprake. Gjatë dimrit të kaluar, maskat, distancimi, shkollat ​​e mbyllura dhe bllokimet e pjesshme në muajt e ftohtë, kishin parandaluar në mënyrë efektive qarkullimin e viruseve të gripit, shrkuan Për Nënat. Por këtë vit kushtet janë të ndryshme dhe gripi mund të godasë sërish. Dhe mund ta bëjë në mënyrë më agresive se zakonisht, transmeton lajmi.net. Mund të përhapet lehtësisht Vitin e kaluar, sipas virologut Fabrizio Pregliasco, drejtor shëndetësor i Institutit Ortopedik Galeazzi në Milano, ndërhyrjet për të kufizuar përhapjen e Covidit e kishin mbajtur gripin shumë larg. Tani, megjithatë, ai mund të përhapet shumë më lehtë. Vaksina është e vetmja armë për të mbrojtur veten. Ndikimi që po vjen tek ne ka prekur tashmë hemisferën jugore, Australinë, Zelandën e Re, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Fëmijët janë më të ekspozuar Analiza që kanë bërë studiuesit mbi epideminë sezonale ndihmon për të kuptuar alarmin për rastet e bronkiolitit (në Itali, por veçanërisht në Francë ku i ftohti ishte i pari) te fëmijët nën dy vjeç. Një infeksion viral që shfaqet te fëmijët me ftohje, temperaturë, kollë, fishkëllimë dhe vështirësi në frymëmarrje. Këshilli Shkencor Francez e shpjegoi fenomenin me një deficit të konsiderueshëm të imunitetit kolektiv për fëmijët e lindur pas marsit 2020, të cilët shkojnë në çerdhe, dalin rregullisht, por që nuk mbrohen më nga një distancim korrekt ose mbi të gjitha nga një vaksinë kundër Covid. Simptomat janë gjithmonë të njëjta: infeksione të rrugëve të frymëmarrjes, me kollë dhe dhimbje të fytit, temperaturë të lartë, dhimbje koke dhe dhimbje ky& Ahmeti ia bënë dhuratë Ramës një tastierë 30 ditë paraburgim gjilanasve të cilëve iu gjetë drogë e llojit heroinë gjatë bastisjes në banesë Rama: Prishtina do të jetë vend plot gjallëri e mundësi për të rinjtë, do bashkëpunojë me të gjithë pa dallim 40 pacientë të shtrirë në QKUK dhe spitale për shkak të Covid-19 Champions League vjen sonte me tetë ndeshje – vëmendja te Milan-Liverpool e Real Madrid-Inter Arben Vitia mungon në mbledhjen inauguruese të Përparim Ramës si kryetar i Prishtinës

x