“Kërcyet, u dolën tangat”, eskalon debati mes banoreve të Big Brother

13.11.2021 17:29

“Kërcyet, u dolën tangat”, eskalon debati mes banoreve të Big Brother

Sarah dhe Enxhëll kanë zhvilluar sot një debat të ashpër lidhur me një deklaratë të Sarës se Beniadës dhe Enxhëllit u kanë dal tangat teksa kanë kërcyer gjatë sfidës javore.

Enxhëll tha se është prekur nga kjo deklaratë e Sarës dhe nuk e pranoi kërkim faljes e kësaj të fundit.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pas debatit dhe kërkim faljes, Sara ka shpërthyer në lot.

Në ndërkohë, në debat është përfshirë edhe Donaldi i cili tha se prova javore nuk është fituar falë vallëzimit të Enxhëll.

x