Kështu duken sot aktorët e “Game of Thrones”

11.08.2021 09:30

Kështu duken sot aktorët e “Game of Thrones”

Mund të na duket sikur të ishte dje periudha kur po e shikonim serialin e famshëm Game of Thrones.

Por në fakt, sezoni i parë u publikua më 2011 dhe aktorët tashmë kanë ndryshuar pamjen e tyre. Arya Stark dhe Joffrey Baratheon nuk duken më njësoj.

 

Jack Gleeson

Gwendoline Christie

 

John Bradley

Lena Headey

Natalie Dormer

Thomas Brodie-Sangster

Isaac Hempstead Wright

Peter Dinklage

Jason Momoa

Alfie Allen

Maisie Williams

Nikolaj Coster-Waldau

Conleth Hill

Harry Lloyd

 

x