Khloe Kardashian i lë pak vend imagjinatës në setin e ri fotografik me të brendshme

15.07.2021 19:31

Khloe Kardashian i lë pak vend imagjinatës në setin e ri fotografik me të brendshme

Ajo punon në trupin e saj çdo ditë brenda palestrës së shtëpisë së saj ndërsa lufton për të pasur trupin më të mirë në familjen Kardashian / Jenner.

 
Dhe këtë javë ylli 37-vjeçar i Revenge Body dëshmoi se po fitonte ndërsa tregoi kornizën e saj spektakolare teksa ishte veshur në një bikini të verdhë nga marka e saj Good American.

Kjo vjen pasi ish-burri i saj Lamar Odom tha se ai e do vetin dhe do të kthehej së bashku me të në sidmos tani që ajo është ndarë nga Tristan Thompson.

x