Kida ekspozon këmbët joshëse në minifundin super të shkurtër

24.04.2021 17:33

Kida ekspozon këmbët joshëse në minifundin super të shkurtër

Kida tregoi shumë në fotot e fundit.

 
Kida është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat rrëmben vëmendje të madhe me paraqitjet që i bën.

 
Ditët e fundit ajo shijoi pushimet në Dubai, nga ku solli imazhe të panumërta duke i mbajtur fansat të informuar për gjithçka rreth saj.

Në fotot e fundit, Kida u shfaq e veshur me një këmishë shumëngjyrëshe dhe minifund shumë të shkurtër e sandale të gjelbra.

Derisa mori poza joshëse në dhomë, Kida vuri në plan të parë këmbët seksi, duke treguar edhe ngjyrën që e mori në pushime.

x