Kida ndan foto atraktive nga prapaskenat e “Dale”

01.07.2021 18:47

Kida ndan foto atraktive nga prapaskenat e “Dale”

Këngëtarja po ndan imazhe plot stil në rrjete sociale.

 
Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tashmë është rikthyer qëndrimi i saj në Los Anxhelos.

Ajo së shpejti po sjell bashkëpunimin e saj të ri me dy nga artistët më njohur shqiptar, Ledri Vula dhe Butrint Imerin.

x