Kida ndan fotografi plot stil nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

13.06.2021 17:22

Kida ndan fotografi plot stil nga qëndrimi i saj në Los Anxhelos

Këngëtarja ka tash e disa ditë që po viziton Amerikën.

 
Kida, këngëtarja e dashur shqiptare, tash e disa ditë po viziton vendin e bukur Los Anxhelos.

Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar një fotografi në Instastory se ajo ka treguar se e kishte shijuar qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Ajo po shijon darka luksoze në shoqëri të miqve dhe menaxherit të saj, Klodian Përgjoka.

x