Kim Kardashian dhe Pete Davidson puthen në SNL

11.10.2021 14:11

Kim Kardashian dhe Pete Davidson puthen në SNL

Në SNL të kësaj jave, prezantuesja Kim Kardashian West luajti Jasmine së bashku me Pete Davidson, i cili i tregoi asaj një botë krejt të re si Aladdin.

Aladdin i Davidson ishte i pasigurt në lidhje me madhësinë e organeve gjenitale të tij derisa Genie e Bowen Yang i plotësoi dëshirën përfundimtare të Aladdin, shkruan Vulture.

Shfaqja mbyllet me Davidson dhe Kardashian West që ndajnë një puthje në qilimin magjik.


Kjo nuk është hera e parë që Kim Kardashian West vishet si princesha e Disney. Në vitin 2016, ajo u vesh si Princesha Jasmine për Halloween së bashku me vajzën e saj North West.

Le të shohim nëse Davidson përdor dëshirën e tij të fundit për të puthur Rami Malek ose Jason Sudeikis në episodet e ardhshme të SNL

x