Kim Kardashian duket tërheqëse në veshje të zezë dhe me maskë mbrojtëse në Hollywood

01.09.2021 16:22

Kim Kardashian duket tërheqëse në veshje të zezë dhe me maskë mbrojtëse në Hollywood

Kim Kardashian është shfaqur për herë të parë, pas reagimeve të ashpra për promovimin e albumit të ri të Kanye West, ku në një prej këngëve flet për përdhunuesin e akuzuar Marilyn Manson.

40-vjeçarja u shfaq në të njëjtën skenë me Manson javën e kaluar në festën e madhe të promovimit të albumit “Donda”.

DailyMail ka kontaktuar me përfaqësuesit për Kim duke kërkuar një koment, por nuk ka marrë përgjigje.

Kim, 40 vjeçe, e cila ka katër fëmijë të vegjël me Kanyen, u pa e veshur me në të zeza me një maskë fytyre që përputhej të hënën, teksa mbante kokën ulur ndërsa ishte në Beverly Hills.

Të paktën 15 gra kanë akuzuar Marilyn Manson për abuzim seksual, psikologjik dhe fizik, përfshirë aktoren Evan Rachel Wood dhe Esme Bianco.

x