Kim Kardashian pozon me tri lloje rroba banjo nga koleksioni i saj më i ri ‘SKIMS Neon’

26.05.2021 16:49

Kim Kardashian pozon me tri lloje rroba banjo nga koleksioni i saj më i ri ‘SKIMS Neon’

Linja e saj e rrobave SKIMS së fundmi ka lansuar koleksionin e saj shumë të pritur nga neoni, duke shfaqur një mori nuancash dhe stilesh për çdo lloj trupi.

 
Dhe, Kim Kardashian provoi të ishte reklama e saj më e mirë të martën ndërsa modeloi disa nga pjesët e saj të preferuara përmes Instagram Story.

Ylli 40-vjeçar i KUWTK së pari tregoi fizikun e saj të famshëm me një bluzë dhe një palë pantallona të shkurtra në hijen ‘Neon Coral’.

Kim, duke qëndruar para një pasqyre të gjatë në dysheme, xhiroi linjat e saj në një nga banjot në shtëpinë e saj të gjerë në Calabasas.

Për të modeluar koleksionin, CEO i SKIMS ekspozoi flokët poshtë dhe dukej pa makijazh teksa ka pozuar natyrale.

“Unë jam e fiksuar me koleksionin Fits Everyone Neon”, tha Kardashian, ndërsa tërhiqte pjesët në trupin e saj për kamera.

Ajo pozoi me këmbë të kryqëzuara dhe kokën të anuar për një fotografi të shpejtë, të cilën gjithashtu e ndau me 223 milion ndjekësit e saj.

Duke treguar më shumë mënyra se si mund të bashkoni artikujt nga koleksioni, Kim u rishfaq në Instagram Story e saj me Neon Coral dhe një palë të brendshme me këmbë të larta, Nech Orchid.

 
Për momentin e shpejtë, Kardashian pozoi me një dorë në krah dhe gjunjët e saj të bashkuar për të theksuar formën e saj.

Si dukje përfundimtare, ajo rrëshqiti figurën e saj të bujshme në sytjena sportive Neon Lime dhe një palë funde në stilin bikini.

Kardashian duket se po e ndjente veten në setin e përputhjes, i cili është shitur pothuajse plotësisht në faqen e internetit të SKIMS.

Më parë gjatë ditës, themeluesja e KKW Beauty dukej e bujshme me një fustan me korse, që tregonte dekoltenë e saj.

Postimi vjen pasi Kim arriti në yllin e miliarderit London Jamie Reuben duke festuar ditëlindjen në Beverly Hills të shtunën në mbrëmje.

Themeluesja e KKW Fragrance dhe KKW Beauty u siguruan që të gjithë t’i kishin sytë tek ajo ndërsa bëri një paraqitje në festën e ditëlindjes së Jamie, e cila u zhvillua në një pallat në Beverly Hills.

Festa u mbajt vetëm një ditë para përvjetorit të saj të shtatë të martesës me Kanye – mes procedurave të divorcit.

x