Kim Kardashian rikthen pozat e nxehta të disa viteve më parë

20.07.2021 08:16

Kim Kardashian rikthen pozat e nxehta të disa viteve më parë

Vitet kalojnë, por Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të ketë miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Teksa ka postuar foto nga pushimet e saj ekzotike, sot zgjodhi të ripublikojë dy foto të vitit 2008, teksa pozon në mes të shkretëtirës me një veshje kauboj

 

x