Kim Kardashian shfaqet me vetulla të bardha dhe bëhet bionde

30.04.2021 16:33

Kim Kardashian shfaqet me vetulla të bardha dhe bëhet bionde

Ajo nuk i shmanget eksperimenteve me pamjen e saj.

 
Kim Kardashian i dha jetës si bionde një provë sot, duke dokumentuar përvojën në Instastory e saj.

 
Superylli 40-vjeçar zbardhi të dy vetullat dhe u shfaq bjonde në kamera, vetëm për të vendosur menjëherë të kthehej në një zeshkane, transmeton lajmi.net.

Kim postoi një selfie në Instastory, e cila ishte në karrigen e flokëve dhe grimit me një pastë të bardhë që mbulonte të dy vetullat e saj.

“Pra, janë vërtet të lezetshme, vetullat e mia të zbardhura. Po më pëlqejnë. Mezi pres të ju tregoj pamjen përfundimtare!”, u shpreh Kim.

x