Kim Kardashian tregon figurën e saj të përsosur në promovimin e linjës së re të të brendshmeve

11.01.2021 16:40

Kim Kardashian tregon figurën e saj të përsosur në promovimin e linjës së re të të brendshmeve

Edhe pse është rrugës për tu ndarë nga bashkëshorti, Kim po vazhdon të punoj.

40 vjeçarja ka realizuar  një fotosesion provokativ për të promovuar linjën e saj të re të të brendshmeve.

Ylli i “KUWTK” po kalon një kohë të vështirë pas ndarjes së nga burri i saj Kanye West.

U zbulua këtë javë se martesa e Kim dhe Kanye ka mbaruar, burime pranë çiftit zbulojnë se ajo ka punësuar avokaten Laura Wasser.

Megjithatë profesionistja, Kim ka lëshuar disa fotografi seksi nga një fotosesion shumë i lezetshëm.

Fotot e Kim kanë të bëjnë me promovimin e  linjës së saj të re “Solutionwear SKIMS”.



x