Kim pagoi miliona dollarë për të mbajtur shtëpinë me Kanye West

20.10.2021 16:26

Kim pagoi miliona dollarë për të mbajtur shtëpinë me Kanye West

Ajo ra dakord t’i paguante burrit të saj Kanye West 20 milionë dollarë në dorë për rezidencën e tyre në Hidden Hills në mes të divorcit të tyre.

Por me sa duket kjo nuk është e tëra që Kim Kardashian ka paguar për tërësinë e vendbanimit të saj.

Ylli i realitetit, pagoi tre milionë dollarë shtesë për përmbajtjen e shtëpisë së madhe, sipas TMZ.

Reperi 44-vjeçar zyrtarisht ‘nënshkroi mbi të drejtat e tij mbi pronën’ dy javë më parë, sipas TMZ , duke e bërë ish-in e tij pronaren e vetme të pronës që ata blenë së bashku shtatë vjet më parë.

Ajo ka jetuar atje me katër fëmijët e tyre North, Saint, Chicago, dhe Psalm që nga paraqitja e kërkesës për divorc në shkurt.
Çifti bleu rezidencën në vitin 2014 për 20 milionë dollarë dhe Kanye drejtoi një ridizajnim të plotë të shtëpisë me ndihmën e dekoruesit të brendshëm belg Axel Vervoort.

Në shkurt 2020, Kardashian dhe West shfaqën shtëpinë e tyre minimaliste për herë të parë në një shfaqje për Architectural Digest, me Kanye duke vlerësuar punën e Vervoordt.

të fundit

Ekspertët paralajmërojnë: Mos e injoroni, gripi këtë sezon do të jetë shumë i ashpërPrindërit duhet të jenë shumë të kujdesshëm me gripin këtë vit, sepse është shumë më i ashpër se vitet paraprake. Gjatë dimrit të kaluar, maskat, distancimi, shkollat ​​e mbyllura dhe bllokimet e pjesshme në muajt e ftohtë, kishin parandaluar në mënyrë efektive qarkullimin e viruseve të gripit, shrkuan Për Nënat. Por këtë vit kushtet janë të ndryshme dhe gripi mund të godasë sërish. Dhe mund ta bëjë në mënyrë më agresive se zakonisht, transmeton lajmi.net. Mund të përhapet lehtësisht Vitin e kaluar, sipas virologut Fabrizio Pregliasco, drejtor shëndetësor i Institutit Ortopedik Galeazzi në Milano, ndërhyrjet për të kufizuar përhapjen e Covidit e kishin mbajtur gripin shumë larg. Tani, megjithatë, ai mund të përhapet shumë më lehtë. Vaksina është e vetmja armë për të mbrojtur veten. Ndikimi që po vjen tek ne ka prekur tashmë hemisferën jugore, Australinë, Zelandën e Re, Amerikën e Jugut dhe Afrikën. Fëmijët janë më të ekspozuar Analiza që kanë bërë studiuesit mbi epideminë sezonale ndihmon për të kuptuar alarmin për rastet e bronkiolitit (në Itali, por veçanërisht në Francë ku i ftohti ishte i pari) te fëmijët nën dy vjeç. Një infeksion viral që shfaqet te fëmijët me ftohje, temperaturë, kollë, fishkëllimë dhe vështirësi në frymëmarrje. Këshilli Shkencor Francez e shpjegoi fenomenin me një deficit të konsiderueshëm të imunitetit kolektiv për fëmijët e lindur pas marsit 2020, të cilët shkojnë në çerdhe, dalin rregullisht, por që nuk mbrohen më nga një distancim korrekt ose mbi të gjitha nga një vaksinë kundër Covid. Simptomat janë gjithmonë të njëjta: infeksione të rrugëve të frymëmarrjes, me kollë dhe dhimbje të fytit, temperaturë të lartë, dhimbje koke dhe dhimbje ky& Ahmeti ia bënë dhuratë Ramës një tastierë 30 ditë paraburgim gjilanasve të cilëve iu gjetë drogë e llojit heroinë gjatë bastisjes në banesë Rama: Prishtina do të jetë vend plot gjallëri e mundësi për të rinjtë, do bashkëpunojë me të gjithë pa dallim 40 pacientë të shtrirë në QKUK dhe spitale për shkak të Covid-19 Champions League vjen sonte me tetë ndeshje – vëmendja te Milan-Liverpool e Real Madrid-Inter Arben Vitia mungon në mbledhjen inauguruese të Përparim Ramës si kryetar i Prishtinës Përparim Rama betohet si kryetar i Prishtinës Me 10 dhjetor hapet “Prite n’Shesh” Ambasadori i Kosovës në Holandë, Dren Doli dorëzon letrat kredenciale

x