Klubi i Romës publikon pamje nga atmosfera e krijuar nga italianët në Tiranë

25.05.2022 18:44

Klubi i Romës publikon pamje nga atmosfera e krijuar nga italianët në Tiranë

Finalja e parë dhe historike e Ligës së Konferencës do të zhvillohet sonte në “Air Albania Stadium”.

Në finale do të përballen Roma dhe Feyenoordi.

Për atmosferën në kryeqytetin shqiptar po përkujdesen edhe tifozët e Romës.

Faqja zyrtare e klubit italian ka publikuar një video nga atmosfera e krijuar nga përkrahësit e tyre në Tiranë.

Kujtojmë se finalja mes Romës dhe Feyenoordit do të zhvillohet nga ora 21:00. 

x