Konsiderohet JLo shqiptare, Ledina Çelo zbulon sekretin e linjave trupore

27.07.2021 10:00

Konsiderohet JLo shqiptare, Ledina Çelo zbulon sekretin e linjave trupore

Këngëtarja shqiptare po shijon ditët në vendlindje.

Ledina Çelo është kthyer në Shqipëri duke bërë ca ditë pushimi në jug të vendit, ndërsa vazhdimisht ka ndarë foto dhe video të ndryshme nga momentet që po kalon atje.

Nuk kanë munguar as pozat e shpeshta provokouese për të cila ajo ka marrë vëmendje dhe është komplimentuar tej mase.

Madje jo rastësisht është konsideruar edhe Jennifer Lopez shqiptare, falë aseteve fantastike trupore që posedon.

Ndërkohë Ledina ka treguar sekretin e këtyre linjave me anë të këtyre postimeve në instagram.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo)

Këngëtarja Çelo përndryshe ka kohë që iu mungon fansave pasi që nuk ka sjellë projekt të ri që nga viti i kaluar, teksa kënga e fundit që solli ishte “C’est La Vie” në bashkëpunim me Majk.

x