Kourtney Kardashian merr vëmendje e veshur me rroba-banje (FOTO)

28.06.2021 17:02

Kourtney Kardashian merr vëmendje e veshur me rroba-banje (FOTO)

Kourtney Kardashian nuk humbi kohë duke u zhveshur gjatë valës së nxehtësisë në Los Anxhelos ndërsa ndau foto e veshur me bikini të dielën, shkruan Daily Mail.

Duke u kënaqur në motin e ngrohtë, ylli i realitetit 42-vjeçar shijoi një mëngjes në pishinën e saj para se të nisej për të marrë një darkë të ftohtë.

Nëna e tre fëmijëve mori vëmendje ndërsa pozonte me bikini të vogla metalike teksa pozonte në një gomë në formë luleje në pishinën e saj.

Duke shtuar magjepsjen, Kourtney veshi një kapelë të madhe kashte dhe hije shumë të mëdha ndërsa kapte disa rrezet.

Ylli i mrekullueshëm u shtresua me një bluzë jeshile dhe veshi një palë pantallona me model interesant.

Los Angeles është aktualisht në mes të një vale të nxehtësisë, të cilën Kourtney dukej se po e donte ndërsa mbishkronte fotografinë e saj të shpejtë,”47 °”.

x